Gospodarstvo OBŽ u uzlaznoj putanji – predstavljeni rezultati za 2025. godinu na sjednici Gospodarskog vijeća HGK Županijske komore Osijek

U prostorijama HGK Županijske komore Osijek održana je sjednica Gospodarskog vijeća kojoj je nazočila i županica Nataša Tramišak. Na sjednici su predstavljeni financijski pokazatelji poslovanja poduzetnika Osječko-baranjske županije u 2025. godini.

Županica OBŽ Nataša Tramišak kaže kako je gospodarstvo Osječko-baranjske županije stabilno i dinamično:

Predsjednik Gospodarskog vijeća HGK Županijske komore Osijek Zoran Kovačević istaknuo je da gospodarstvo Osječko-baranjske županije raste već treću godinu:

OBŽ